Domů

O stránkách

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

RHMUSIC Video

O REHMUSIC Extra

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mail

 Technická podpora

Zde je k dispozici několik odkazů na stránky výrobců programů a pomůcek pro plné využití služeb a možností těchto stránek. Abyste mohli otevřít všechny dokumenty, nahrávky a další zajímavé věci, můžete si stáhnout  programy, které Vám to umožní.

WinAMP je přehrávač souborů MP3, WAV , MID a ostatních hudebních souborů, který Vám doporučujeme stáhnout a nainstalovat pro poslech ukázek hudby. Je sice pravda že váš Windows Media Player zastane tuto službu bezvadně, ale dáváte-li přednost WinAMPu, klepněte na tento název přehrávače.

WinZIP Stáhněte a nainstalujte si tento program v případě, že Váš počítač neumí sám rozbalit balíčky typu ZIP. Operační systém Windows XP to už umí sám, ale pokud nevíte o této funkci, nebo máte starší verzi, může se Vám WinZIP hodit k rozbalování ZIP souborů. Na těchto, ale i jiných stránkách jsou některé věci poskytovány ke stažení zabalené do ZIPu a nebyly by vám k ničenu, pokud byste je nerozbalili.

QuickTime Movie Player Pokud Vám nejdou otevřít filmové soubory s příponou MOV, potřebujete QuickTime movie Player.  Někdy se do tohoto formátu ukládají videoklipy. Aby Vám šly otevřít, stáhněte si tento prográmek.

RealPlayer  Některé mediální soubory, které se zde, nebo i jinde mohou vyskytnout, nebude možné otevřít za předpokladu, že nemáte tento přehrávač. Většinu mediálních souborů včetně videosouborů Vám přehraje jak WinAMP, či Windows media Player, nebo QuickTime, ovšem zvukové či filmové nahrávky s příponou RM, RAM a Video 3GP, nebude čím otevřít. 

Pro vyhledání některých přehrávačů a dalůších programů pro plné využití těchto stránwk, doporučujeme použít stránky www.stahuj.cz .

Doporučujeme použít  na Stahuj.cz

WinRAR Rozbalování archivů RAR

Download Accelerator plus (DAP) Stahování souborů s možností přerušení a  stahování více věcí současně. Vhodné u pomalého připojení k Internetu.

Mozila FireFox Šikovný prohížeč internetu umožňuje libovolné zvětšování textu, pamatuje si za Vás hesla a dobře stahuje. Doporučujeme těm kteří mají nedůvěru k novému Internet Exploreru

PDF Creator Virtuální tiskárna kterou použijete při propagační činnosti  v klubu fanoušků hudby Robina Hronka k tisku čehokoli do PDF

 

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek