0183

BLUSTERING WINDS

  1. overture
  2. Blustering winds (part I.)
  3. Blustering winds (part II.)
 

Dující větry

Toto je první téměř profesionální nahrávka která docílila v roce 1995 značné kvality ve smyslu hudební invence a harmonického rozsahu. Jedná se o dosti věrnou napodobeninu hudby anglického skladatele Mike Oldfielda, které bylo docíleno pomocí vyvrcholení mého technického vybavení zařízením, které umožnilo velké harmonické obohacení zde nabízené hudby. Jde o MIDI seqencer KAWAI Q-80.

  Za pomocí další techniky v domácím studiu Petra Pačesa se zrodila tato nahrávka. Je dost možné že některé ukázky, které si zde můžete stáhnout, abyste se s touto kompozicí seznámili, nebudou k dispozici v požadovaném rozsahu. Není pro ně dost místa.

  Seznam skladeb naleznete vedle obrázku přední etikety obalu CD. Pod tímto komentářem najdete odkazy k získání CD které však zatím nejsou k dispozici. Plný rozsah služeb bude uveden do provozu až v roce 2003. Jde totiž o to, že tento počítač ze kterého se publikují tyto stránky byl pořízen jako kompenzační pomůcka pro slabozraké a nesmí se 5 let prodat, nebo sloužit po uvedenou dobu k výdělečné činnosti.

  Pokud seznam skladeb, tvořících vybrané nabízené album, obsahuje hypertextové odkazy, klepnutím na ně si už nyní můžete stáhnout ukázku (ukázky) zdarma. Vzhledem k dodržování zákonných autorských práv NEUCHOVÁVEJTE ukázky na svém počítači déle než 24 hodin od jejich stažení a poslechu.

 

Koupit