Domů

Články

Obchod

Ukázky

Mobilní web

RHMUSIC Extra

Fanklub Kontakt

O stránkách

 RHMUSIC Video

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mali

MobilWeb-RHMUSIC

Hudbu Robina Hronka nyní můžete používat jako vyzváněcí melodie pro Váš mobilní telefon. Uživatelé mobilních telefonů s podporou prohlížení webových stránek a s podporou služby MMS, mohou potěšit sebe a své blízké zcela originálními reálnými melodiemi a obrázky pomocí speciální verze těchto stránek pro tento druh telefonu. Uživatelům obyčejných telefonů nabízíme možnost vytvořit si tyto vyzváněcí melodie.

Nyní Vám poradíme, jak si vytvoříte záložku pro rychlé otevření Mobilního webu na Vašem telefonu:

NOKIA 6600, NOKIA 6670, NOKIA 6681 a podobné modely

  1. Otevřte hlavní menu a vyberte položku"Web"

  2. Stiskněte tlačítko VOLBY a vyberte "vytvoř novou záložku".

  3. Vyplňte formulář dle tohoto vzoru:

Název: MobilWeb-RHMUSIC
URL adresa: http://www.rhmusic.org/mob/index.htm 
Přístupový bod: "Internet"
Požadavek na jméno a heslo: Ne
Jméno:
Heslo:

Mobilní stránky lze navštívit také tak, že po otevření položky "Web" v menu, stisknete VOLBY a vyberete "Otevřít adresu URL"a adresu http://www.rhmusic.org/mob/index.htm tam napíšete a stisknete "Jdi na". Po souhlasu s připojením k Internetu uložíte záložku zobrazené stránky.

Formulář a názvy položek se mohou lišit v závislosti na typu Vašeho mobilního telefonu. Pro jiné telefony jako na příklad Sony Ericson T610, Sony Ericson T630, SE K700i, Siemens S65, Siemens C75, nebo Motorola V3 si připravte návod k obsluze daného přístroje a postupujte dle toho návodu.

Oro nejjednodušší získání přístupu na Mobilní web RHMUSIC můžete také poslat SMS ve tvaru: RHMUSIC A  na číslo 724 331 100. Cena SMS je úřtována jako běžná SMS dle Vašeho tarifu. Zákazníci sítě T-Mobile mohou tuto SMS zaslat na číslo 731 831 682 Cena zaslané SMS tak bude účtována výhodněji, protože bude posílána v rámci jedné sítě a bude účtována jako běžná SMS dle Vašeho tarifu.

Pro zkušební návštěvu mobilních stránek na PC, klepněte ZDE.

 

 

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek