Domů

O stránkách

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

RHMUSIC Video

O REHMUSIC Extra

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mail

 RHMUSIC E-mail

Tato služba je určena pro členy klubu fanoušků hudby Robina Hronka a příznivcům tohoto webu, kteří s jeho provozovatelem hoslají spolupracovat na smyslu a cíli stránek RHMUSIC.ORG. 

Členstvím klubu není členství ve skupině RHMUSIC.ORG - Hudba Robina Hronka na Facebooku ani bytím fanouškem stráínky RHMUSIC.ORG International Fanclub na Facebooku, nýbrš být členem fanklubu na tomto webu a ve skutečném životě.

Pokud se Vám líbí hudeba Robina Hronka a kromě jejího sbírání chcete tuto hudbu propagovat, lze si po registraci do klubu zažádat o zřízení e-mailové adresy typu jmenouzivatele@rhmusic.org . VIP čkenové (osobní přátelé Robina Hronka, nebo příbuzní) jsou čšleny zdarma a zdarma mohou získat poštovní schránku na RHMUSIC.ORG. Ostatní členové budou zaregistrováni také zdarma, ale chtějí-li využívat všechny výhody včetně e-mailové adresy na našem serveru, je potřeba zaplatit roční poplatek 1000 Kč/rok. 

Služba je poskytována provozovatelem domény a webového hostingu na kterém funguje náš web, k čemuž je v\užíváno placených služeb hrazených Robinem Hronkem. Naše cena ročního poplatku je odvozena z této skutečnosti a vyplývá ze všeobecných obchodních podmínek společnosti INTERNET a.s. http://www.forpsi.com .

Jak si ylužbu objednat?

O zřízení poštovní schránky si jko člen klubu fanoušků zažádejte zasláním žádosti na adresu webmaster@rhmusic.org s předmětem RHMUSIC E-Mail. Přijetí zprávy Vám bude okamžitě potvrzeno automatickou odpovědí, po které bude následovat ověření Vaší původní adresy.

Nejste-li členem fanklubu, můžete se zaregistrovat a zároveň požádat o schránku na našem serveru. Nejste-li VIP členem, bude Vám zaslána na Vaší starou e-mailovou adresu faktura, ktero je třeba zaplatit. Poté Vám bude zřízena schránka na našem serveru. V současné době můžete použít i přibližně 60tidenní zkušerbní provoz. Pokud nebude po vystavení faktury roční příspěvek do klubu zaplacen, schránka bude zruena.

Jak to funguje?

Schránka je fdunkční již v okamžiku kdy je na Vaší žádost založena operátorem. Budou Vám na původní e-mail kromě faktury zaslány přihlašovací údaje.

Vaše nová schránka elektronické pošty je ovladatelná poštovním klientem mobilního telefonu, nebo aplikací MS-Outlook či Outlook Express díky podpoře serverů s protrokolem POP3 pro příjem a SMTP pro odesílání, nebo přes webové rozhraní.

Přihlášení

Pokud již schránku na RHMUSIC.ORG máte, ale nechcete  používat OUTLOOK protože používáte třeba Notebook a k internetu se připojujete různě pomocí bezdrátových sítí WiFi, postupujte takto

Navštivte http://webmail.rhmusic.org .

Jako přihlašovací jméno zadejte svojí RHMUSIC adresu (příklad: Je-li váš e-mail u nás třeba petrnovak@rhmusic.org napište to do uživatelského jména).

Potom zadejte heslo, nejlépe překopírováním z e-mailové zprávy obsahující přihlašovací informace. Heslo je přidělováno systémem mailhostingu takže je sice velice silné, ale špatně se pamatuje a složitě zadává. Takže jej označte a stiskněte CTRL+C. Jděte zpět na formulář k přihlášení a dejte kurzor do kolonky pro heslo. Místo psaní stiskněte CTRL+V. Mělo by se objevit několik hvězdiček.

Heslo lze uložit na jeden měsíc, přihlašujete-li se ale z jednoho a tohotéž počítače. Nová verze prohlížeče Internetu si umí pamatovat hesla, ale není to stoprocentně vyzkoušeno. Doporučujeme prohlížeč Mozila FireFox, nebo Google Chromme, kde stačí kliknout na pamatování hesla. Po zadání adresy, nebo její úpravě se pak heslo vyplňuje samo.

Stránka s poštou vypadá jako web poskytovatele služeb www.forpsi.com a tomuto designu je podřízeno ovládání. Vše je tam vysvětleno. 

Pokud jste zapomněli heslo, neřešte to pomocí  funkce na obnovení hesla. Náš technický tým skladuje  informace  o uživatelských účtech včetně hesel, protože je tak zajištěna obnova původního hesla a v případě technických potíží je zajištěna rychlá pomoc s odstraňováním potíží, nastavením poštovního klienta, nebo záloha dat operátorem, pokud to sami neumíte.

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek