Domů

O stránkách

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

RHMUSIC Video

O REHMUSIC Extra

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mail

 O sekci RHMUSIC Extra

     Sekce Rhmusic Extra je speciální oblast našeho serveru o hudbě Robina Hronka která obsahuje  informace, odkazy a jiné materiály které popisují a předvádějí přání nebo sen o tom čeho by Robin Hronek rád docílil v oblasti hudby. Způsob prezentace je prováděn způsobem který může budit dojem, že je již tohoto vytčeného cíle dosaženo avšak někteří lidé kteří pomáhají s provozem těchto stránek si přejí aby  byly tyto informace zvežejněny.

     Bude-li k dispozici dostatek materiálu tohoto typu, publikace se projeví tám, že v této sekci přibude odkaz na stránku, článek, video nebo fotografii (e) dokumentující nějaký koncert, vystoupení, nahrávku nebo tiskovou zprávu. Toto se týká i nahrávek.

     Záleží na víás jak si obsah této sekce přeberete a vyložíte. Některé věci mohou posloužit jako vtip nebo recese. Z tohoto důvodu je tato sekce nazvána RHMUSIC Extra, protože původní smysl existence tohoto webu je mapovat hudební tvorbu Robina Hronka a prodávat jeho hudební díla na CD a DVD (je-li to k dispozici).

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek