Domů

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

O stránkách

 RHMUSIC Vide

FAQ

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC Studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-mail

Ukázky k poslechu či stažení

Zde si můžete poslechnout nebo stáhnout ukázky nahrávek ve formátu MP3. V případě stahování hudby je třeba dodržovat pravidla vyplývající ze zákona o autorských právech. V souladu s těmito pravidly jsou všechna práva autora, výrobce nosičů a ostatních držitelů autorských práv vyhrazena uvedeným osobám. Nedovolená veřejná produkce, výroba a pořizování kopií bez souhlasů majitelů autorských práv může být trestně stíhána.

Na základě tohoto upozornění neuchovávejte stažené nahrávky v počřítači déle než 24 hodin po poslechu. Nové verze všech prohlížečů internetu se pokusí otevřít a přehrát nahrávku bez stažení přímo z internetu avšak k tomu je potřeba dostatečně rychlé připojení alespoň 2 Mb/sek. Při pomalém připojení je lepší stáhnout nahrávku pomocí stisku Pravého tlačítka myši na odkaze vedoucímu k nahrávce a z takto získané nabídky vybrat položku "Uložit cíl jako", nebo "Stáhnout cílový soubor", nebo v dialogu pro otevření souboru zvolit "Uložit" a procházet svůj počítač k místu, kam chcete ukázku uložitr. To je třeba do Dokumenty-Hudba_RHMUSIC.

Nahrávky na našem serveru

Zvonění do mobilu

Noty zvonění do mobilu (NOKIA 3310,3330,3410,5110-stará)

Následující odkazy otevřou textový soubor se zdrojovým kódem not pro skladatele u uvedených telefonů. Kód znázorňuje psaní not mačkáním kláves na telefonu.

Videa (formát WMV)

Tapety na desktop

 

   

Tapety na mobil

 Klepnutím na obrázek jej zobrazíte v plné velikosti a potom jej uložíte do svého počítače.

Do telefonu si pak obrázky přednesete kabelem, nebo přes BlueTooth.

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek