Domů

O stránkách

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

RHMUSIC Video

O REHMUSIC Extra

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mail

 Jubilejní SMS soutěž

Je tady jubileum webu www.rhmusic.org a jsme s Vámi již 10 let a změnili jsme  vzhled a obsah stránek. Zahrajte si zajímavou SMS soutěžní hru o zajímavé ceny. Ze svého mobilu pošlete na číslo +420603571570 SMS ve tvaru HRAJ 42672 a odpovězte na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce.

jakmile obdržíte otázku, máte 24 hodin na odpověď. V případě že odpovíte špatně, nebo neodpovíte vůbec, obdržíte další den v náhodně uvolenou dobu novou otázku. 

Otázky jsou většinou vybírány náhodně a testují vaše všeobecné znalosti ohledně elektrofonické a elektroakustické hudby.  Pokud nezískáte žádnou ze zajímavých cen, nezoufejte. Zábavnou formou si vyzkoušíte a rozšíříte své znalosti ohledně elektronické hudby.

SMS jsou účtovány jako běžné SMS mezi uživateli mobilních telefonů dle tarifu vašeho operátora. Za příchozí zprávy nic neplatíte, i když jsou zasílány na Váš telefon z Internetu. Na otázky odpovídáte zprávou SMS kterou zašlete jako odpověď na zprávu s otázkou bez ohledu na číslo, ze kterého přišla otázka.

Zasílání soutěžních SMS je zajišťováno pomocí služby SMS Služba.cz, kterou provozuje společnost Axima s.r.o. Klepnutím na reklamní banner se i Vy můžete stát zákazníky uvedené společnosti a posílat z Vašeho počítače SMS ani ne za korunu.

 

 

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek