Domů

O stránkách

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

RHMUSIC Video

O REHMUSIC Extra

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mail

 Hlasování a soutěže

Vátáne vás v sekci ve které můžete hlasovat a užívat si zábavy na webu RHMUSIC.ORG. Ať již jste nebo nejste členy našeho klubu fanoušků, můžete  nám pomoci s popularizací hudby Robina Hronka formou hodnocení sakladeb či alb pomocí SMS z Vašeho mobilu a navíc se můžete pobavit u různých propagačních soutěží ve kterých můžete kromě zábavy také něco vyhrát. Stačí Vám k tomu často navštěvovat www.rhmusic.org a mít vždy po ruce svůlj mobil. 

Hlasování a některé soutěže jsou založeny na výměně textových zpráv SMS za které zaplatíte svému operátorovi běžný poplatek jako když píšete svým známým a přátelům. Přečtěte si pozorně návod k hlasování nebo k jednotlivé soutěži a užijte si zábavu na www.rhmusic.org.

V případě že od nás dostanete nějakou SMS zprávu v rámci soutěže, je distribuována pomocí služby SMS-Sluzba,cz. Kliknutím na reklamní banner navštívíte stránku služby, díky které můžete posílat a přijímat SMS na Vašem počítači a jako členové našeho fanklubu informovgat své kolegy o akcích týkajících se hudby Robina Hronka. 

Některé akce a informace o nich najdete na našem blogu , nebo na následujících odkazech:

 

|Jubilejní SMS soutěž je zábavná SMS soutěž která Vám umocní  prozkoumat své znalosti a vědomosti ohledně elektronické hudby. Každý den dostanete otázku a když odpovíte během týdne na každou otázku správně kaýdý den, vstupujete do slosování o velice zajímavé ceny

Hlasování o nejlepší skladbu nebo album je stránka kde můžete hlasovat o nejlepší nahrávku, nebo skladbu či video.

 

 

 

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek