Domů

O stránkách

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

RHMUSIC Video

O REHMUSIC Extra

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mail

Hlasování

Hlasování o nejlepší skladbu

V současné době nemáme k dispozici hlasovací systém pro hlasování pomocí zpráv SMS, ale můžete hlasovat dosavadním způsobem, a to tak že po poslechu hudební ukázky pošlete SMS ve tvaru HLAS RHMUSIC NAZEV SKLADBY 1-5 na číslo 724 331 100 pokud máte O2 nebo Vodafone na číslo 777 094 966, nebo 731 831 682 jste-li zákazníky společnosti T-Mobile.

Příklad: Pokud se vám nejvíce líbila skladba Future, kterou chcete oznámkovat nejlepší známkou, pošlete na uvedená čísla dle svého operátora hlasovací SMS takto:

 

HLAS RHMUSIC FUTURE 1 

Jakmile naprogramujeme SMS hlasování na internetové SMS-bráně, budou zde uvedeny tvary SMSek a telefonní číslo kam se mají poslat.

Hlasovat můžete také e-mailem, že nám napíšete na adresu webmaster@rhmusic.org w-mail s předmětem "Hlasování o skladbu" a napíšete tam co se Vám nejvíce líbilo. To uděláte nejlépe tak, že si opíšete názvy skladeb které jste u nás poslouchali a oznámkujete je.

 

Hlasovat na webu pomocí formuláře ankety můžete na našem blogu - http://rhmusic.blog.cz . Přímo na seznam anklet s popisem na blogu najdete po klepnutí zde .

   

 

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek