Domů

O stránkách

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

RHMUSIC Video

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mail

 Služby klubu fanoušků RHMUSIC

Vítáme své fanoušky v seznamu služeb které mohou využívat ke klubové činnosti nebo pro zábavu a vlastní potřebu. Seznámíme Vásd nyní se službami které můžete využívat pokud se stanete našimi fanoušci a registrací do klubu se zavážete k aktivní propagaci hudby Robina Hronka

Jste-li tzv. VIP- členové, máte maximální výhody a všechny zde popsané služby máte zdarma. Podívejme se na naše služby, které jsou iurčeny výhradně pro členy klubu fanoušků hudby Robina Hronka, kteří se zaregistrovbali  do klubu na základě písemné žádosti či tiskové přihlášky vydané provozovatelem webu www.rhmusic.org , a ne členům diskusní skupiny, nebo stránky či diskusního fóra v sociálních sítích na Internetu:

RHMUSIC E-mail

Tato služba je placená a stojí 1000 Kč/1rok s DPH pro běžné členy a pro VIP čeleny je ZDARMA. Nabízí 1 GB kapacity schránky a lze ji obsluhovat i pomocí poštovních klientů MS-Outlook či Outlook Express díky podpoře POP a SMTP či IMAP.

Poplatek za službu je účtován jako členský příspěvek a VIP členům může být služba aktivována zdarma, neboť uživatelské jméno je  již přiděleno a tvořeno je jménem a příjmením ze kterého je vypištěna mezera a všechna písmena jsou malá. Po aktivaci služby pak bude na vaši stávající adresu zaslána informace o přístupu ke schránce. Napište si o zřízení schránky na webmaster@rhmusic.org - předmět RHMUSIC E-mail.  Použitím konkrétního předmětu zabráníte nechtěnému smazání vaší žádosti  v rámci odstraňování SPAMU a jiné nevyžádané pošty. Více informací a možnost použití naleznete zde.

RHMUSIC Info

Služba RHMUSIC Info je služba pro zákazníky serveru RHMUSIC.ORG, která informuje o novinkách v oblasti nových nahrávek, sekcí webu o hudbě Robina Hronka včetně akcí a koncertů či živých vystoupení. Je určena pro členy klubu RHMUSIC a pro každého, kdo si koupil nějakou nahrávku.

Služba je aktivována v případě, že v objednávce uvedete, že máte zájem o členství v klubu příznivců hudby Robina Hronka.  Použijete-li tištěnou objednávku, nebo přihlášku do klubu, stačí u objednávky zatrhnout Zaškrtávací políčko "Chci být členem klubu RHMUSIC". Osobní údaje budou použity k zaslání objednané nahrávky  a k registraci do klubu. 

Službu nejlépe využijete pokud máte vlastní počítač s přístupem na Internet a necháte si na svou adresu posílat občasné informace a obchodní sdělení elektronickou poštou.

U zájemců o hudbu Robina Hronka bývají objednávky a propagační materiály obvykle přibaleny k nosiči s nahrávkou.

Službu RHMUSIC Info si můžete objednat tak, že pošlete zprávu elektronickou poštou na adresu webmaster@rhmusic.org ,s předmětem RHMUSIC Info. Není třeba do ní nic psát, jedině snad doplňující informace jakými může být třeba číslo na mobilní telefon, aby Vám informace o novinkách na našich stránkách chodily také jako zprávy SMS, nebo MMS.

 

 

 

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek