Domů

O stránkách

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

RHMUSIC Video

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mail

 RHMUSIC klub fanoušků - tiskové dokumenty PDF

Zde jsou k dispozici poedrobné informace a různé materiály nutné k činnosti klubu fanoušků hudby Robina Hronka ve formátu dokumentů PDF, které si můžete prohlédnout pomocí programu Adobe Acrobat, nebo Adobe Imnage Reader. Jedná se o tiskové materiály určené pro tisk.

Podrobná pravidla klubu fanoušků hudby Robina Hronka a podmínky spolupráce

Tisková přihláška do klubu RHMUSIC.ORG

 

Jste-li již šleny našeho klubu, čímž se nyní rozumí být zaregistrován na požádání bepo pomocí toiskové přihlášky a nikoli být členy skupiny fanoušků hudby Robina Hronka nebo stránky RHMUSIC.ORG International Fanclub na Facebooku či na jiné sociální síti, můžete se podílet na prodeji hudby Robina Hronka. Stačí si zaregistrovat své bydliště nebo podnikatelský prostor jako prodejní místo.

Kromě pořádání o registraci na adresu webmaster@rhmusic.org lze použít i tiskovou přihlášku, klterou si stejně jako ostatní materiály na této stránci stačí vytisknout, vyplnit a poslat poštou.

Registrace obchodního místa

 

Jestliže jste  se zaregistrovali hjako prodejci nisičů s hudbou Robina Hronka a přečetli si pravidla prodeje, můte zde  k dispozici také formulář na objednání nahrávek, který stejně jako  tisková přihláška do klubu a nebo registrace obchodního místa, umožní nakupovat a být členy klubu  i potencionálním zákazníkům kteří nemají počítač a Internet, aby si  mohli sami užívat hudbu Robina Hronka na plno.

Objednávka nahrávky

 

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek