Domů

O stránkách

Obchod

Články

Ukázky

Mobilní web

Fanklub

RHMUSIC Extra

Kontakt

RHMUSIC Video

FAQ

Technická podpora

RHMUSIC Live

Diskuse

RHMUSIC studio

Hlasování a soutěže

RHMUSIC E-Mail

 RHMUSIC klub fanoušků

Vítejte v klubu příznivců hudby Robina Hronka. Pokud tato sekce neobsahuje žádné informace, znamená to že tuto sekci teprve připravujeme.

Díky činnosti tohoto klubu se můžete aktivně podílet na obsahu stránek RHMUSIC. Členství je zdarma a získáte jej při objednání nahrávky pokud v dotazníku označíte "Ano" vu otázky, zda-li chcete použít objednávku k registraci do klubu. Totéž můžete udělat při objednávce elektronickou poštou, pokud o členství v klubu projevíte zájem.

Stanete-li se členy klubu RHMUSIC, získáte  slevu 25% z ceny nákupu dalších nahrávek a povolení k rozšiřování 20 kopií nové nahrávky místo obvyklých 10 kopií zdarma bez měsíčního pronájmu autorských práv na rozšiřování, prodej a veřejnou produkci

Nyní se můžete také poradit, seznámit veřejnost s těmito stránkami pomocí diskusních fór, která Vám nyní nabízíme k používání. Budou zde odkazy pouze na funkční debaty. K účasti v diskusních fórech může být jejich provozovatelem, či provozovatelem serveru kde diskuse probíhá, vyžadována registrace na daný server. Proveďte jí podle návodu daného serveru a pak vyhledejte či navštivte žádanou konferenci, chat či jiné diskusní fórum.

Tady je seznam debat na téma Hudba:

 

Pravidla klubu RHMUSIC

Tiskové dokumenty PDF

Služby pro členy klubu

Fórum

 

Copyright (c) Robin Hronek 2004 - 2009 Všechna práva vyhrazena pro design webových stránek a obsah včetně nahraných ukázek